Сьогодні у нашому ОЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Багринівці відкрито «КЛАС БЕЗПЕКИ». Силами закладу було виділено клас та облаштовано згідно вимог та методичних рекомендацій. Представниками ДСНС України у Вінницькій обл. надано методичну допомогу та наочну агітацію для доведення до дітей основних вимог пожежної безпеки. Щиро вдячні за співпрацю та надані наочні матеріали.

         Ð¿Ñ€Ð¸Ð²Ñ–тання першокласників на останній дзвоник привітання першокласників на  останній дзвоник   мВітальні листівки з Останнім Дзвоником 2021: анімаційні  картинки-привітання, гарні відкритки-вітання та музичні відео-поздоровлення  з святом Останнього Дзвоника на українській - Etnosoft   ÐžÑÑ‚анній дзвінок 2017: гарні вірші для вчителя 

Опалений війною останій дзвоник 2022 року. Не всі одинадцятикласники та одинадцятикласниці почули малиновий спів шкільного дзвоника у стінах рідної школи.

  Дзвінок останній лине дистанційно…     

В онлайн-режимі дзвоник лине радо.

Скликає школярів усіх на свято.

Душа болить, сльоза в очах тремтить.

Як швидко пролетів цей рік, як мить.

 

Традиційний останній дзвонник зазвичай проходить урочисто та весело – спочатку лінійка біля школи, під час якої лунають привітання дітям від директора та педагогічного колективу, далі одинадцятикласники прощаються  зі школою і символічно відпускають повітряні кульки в небо.

 Через цьогорічну  ситуацію в країні, останній дзвонник пройшов у нашому закладі в онлайн режимі.  Прозвучало багато добрих слів від директорки закладу Тарас Л.І., від класних керівників та  вчителів предметників.