Картинки з Днем матері 2021: листівки, відкритки і фото для привітання -  Радіо Максимум     ÐÐ°Ð¹ÐºÑ€Ð°Ñ‰Ñ– цитати про матусь – Справжні новини

День Матері в Україні відзначається в другу неділю травня. Неможливо посперечатися з тим, що це свято — свято вічності. З покоління в покоління для кожного мама — найголовніша людина в житті. Скільки б гарних, добрих слів ми не говорили нашим мамам, скільки б приводів для цього не придумали, зайвими вони не будуть ніколи.

      Зворушливий флешмоб  з нагоди Дня матері відбувся в ОЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Бгринівці. Учні  висловлювали свою любов і шану найдорожчій людині – рідній неньці, подякували  за любов і турботу, а також привітали  всіх жінок і побажати їм здоров’я, щастя і Божого благословення.

    Дорогі жінки! Милі мами !

    Вітаємо вас зі святом – Днем матері! Мама – це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближчої і ріднішої! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров’я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку ваших оселях!